pp
X

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki


Usprawnienie komunikacji z klientami i podwykonawcami oraz automatyzacja realizacji procesów biznesowych dla klientów kancelarii Siuda, Filipowski i Partnerzy dzięki wdrożeniu systemu B2B

Nazwa beneficjenta: Siuda, Filipowski i Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Wartość projektu: 573 470,00 PLN

Udział Unii Europejskiej: 330 337,50 PLN

Okres realizacji 15.06.2013 - 14.05.2015Projekt polega na wdrożeniu zintegrowanego systemu B2B, który pozwala na kompleksową, częściowo automatyczną obsługę klientów w zakresie doradztwa prawnego i windykacji zaległości dłużników klientów. więcej informacji o dotacjach można uzyskać na stronach:

http://poig.parp.gov.pl/index/index/598

www.poig.gov.pl


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO


INN
logo_sfip

UE
W związku z realizacją projektu pn. "Usprawnienie komunikacji z klientami i podwykonawcami oraz automatyzacja realizacji procesów biznesowych dla klientów kancelarii Siuda, Filipowski i Partnerzy dzięki wdrożeniu systemu B2B" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.2 firma Siuda, Filipowski i Partnerzy Spółka Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska ogłasza następujące zapytanie ofertowe na wdrożenie systemu B2B, który zautomatyzuje procesy biznesowe realizowane przez Beneficjenta wraz z jego Parterami biznesowymi. Nowy system B2B stanowić będzie całościowy zestaw rozwiązań, w większości dedykowanych, w zakresie wzajemnej komunikacji oraz w odniesieniu do realizowanych procesów biznesowych. W jego skład będą wchodzić efektywne rozwiązania, spełniające specyficzne wymagania dla branży, w której działa firma Siuda, Filipowski i Partnerzy Spółka Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska. Szczegóły zapytania oraz formularz oferty w załącznikach.

Do pobrania:
załącznik nr 1
zapytanie ofertowe